Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

 

O firmie

Electrons to firma z długim doświadczeniem produkcji monitorów i komputerów panelowych oraz integrator urządzeń komputerowych. Na bazie wieloletniego doświadczenia i w odpowiedzi na potrzeby Klientów, z firmy Electron wydzielony został dział Mini Komputery. Jego działalność ściśle skoncentrowała się na sprzedaży mini komputerów, przeznaczonych do użytku komercyjnego, jak i prywatnego. W ofercie posiadamy dziś bogatą ofertę miniaturowych komputerów, wzbogaconą o setki innych produktów: klawiatur, monitorów, kontrolerów, nakładek dotykowych i wielu innych. Wciąż uaktualniany asortyment, rynkowe nowości i konkurencyjne ceny sprawiają, że zaufało nam tysiące firm z całego kraju.

 

Dlaczego warto wybrać markę Mini Komputery?

Komputery w kompaktowych obudowach to produkt dedykowany pod konkretne zastosowania. Wszędzie tam, gdzie standardowej wielkości komputer PC się nie sprawdza, zastosować można nasze urządzenia. Oferują one znacznie więcej, niż tylko mniejsze rozmiary. Dostępne w naszej sprzedaży mini komputery to urządzenia, precyzyjnie zaprojektowane i wykonane dla potrzeb sektora komercyjnego. Jest to widoczne przede wszystkim w takich aspektach:

 

    • Wzmocniona konstrukcja – mini komputery i podłączone do nich peryferia często są używane w trudnych warunkach. Narażone na uszkodzenia mechaniczne, pył lub wilgoć, muszą dzielnie stawiać temu czoła i działać niezawodnie. Tego wszystkiego mogą oczekiwać użytkownicy, których mini komputery zostały kupione w naszej firmie. Sprzedajemy wyłącznie najbardziej wytrzymałe wersje mini komputerów, specjalnie stworzone dla wymagających klientów.
    • Zapas mocy – mini komputery coraz częściej muszą się mierzyć ze skomplikowanymi zadaniami i obliczeniami, pochłaniającymi duże zasoby mocy. Aby skrócić czas operacji, oferujemy mini komputery wyposażone w najnowsze osiągnięcia inżynierii komputerowej: wydajne i silne procesory, skuteczne układy chłodzenia, szybkie dyski SSD oraz wystarczającą ilość pamięci RAM.

Korzystając z usług naszej firmy, każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Zapewniamy również dużą dostępność akcesoriów i dodatków do mini komputerów, które znacząco zwiększają ich funkcjonalność