O firmie Electrons

Firma Mini Komputery jest firmą, która powstała z podziału firmy Electrons, jako oddzielna kategoria wyspecjalizowana w kierunku montażu miniaturowych komputerów oraz komputerów typu All In One.

 

Firma Mini Komputery zajmuje się montażem miniaturowych komputerów do zastosowań multimedialnych, biurowych oraz przemysłowych.Oprócz miniaturowych komputerów rozpoczęliśmy rozwój i montaż komputerów typu All in One do zastosowań biurowych oraz gamingowych. Nasze produkty odznaczają się przede wszystkim wytrzymałością, zarówno pod kątem wieloletniego użytkowania, jak również eksploatacji w trudnych warunkach. Podzespoły z jakich wykonane są nasze produkty cechują się wysoką jakością oraz dobrymi parametrami technicznymi. Nie tylko dostarczamy produkty, ale skupiamy się również na usługach integracyjnych, doradztwie technicznym oraz serwisie posprzedażowym.

 

Doświadczenie

Firma Electrons istnieje na rynku od 15 lat. Od tego czasu nabyliśmy doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które pozwalają nam rozwijać i doskonalić nasze produkty. Rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz dostosowujemy naszą ofertę produktową do wciąż rozwijającego się rynku elektroniki przemysłowej oraz multimedialnej. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stale poszerzamy grono zadowolonych klientów.

Silne wartośći

Nasza firma, poprzez optymalizację kosztów produkcji, osiąga konkurencyjne ceny oferowanych przez nas produktów. Staramy się zapewnić naszym klientom możliwie jak najszybsze terminy realizacji. Poprzez stały rozwój naszej firmy oraz  wprowadzanie nowych produktów, jesteśmy w stanie dostosować się do zmieniających potrzeb rynku oraz klientów.

Jakość

Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na jakość swoich produktów. Dbamy o to aby podzespoły z których wykonany jest końcowy produkt, były wysokiej jakości o dobrych parametrach technicznych. Dodatkowo końcowa weryfikacja jakości zapewnia, aby każdy produkt, który opuszcza naszą firmę, był zgodny z wysokimi standardami jakości.

Zgrany zespół

Tworzymy zgrany zespół specjalistów– doświadczonych inżynierów, którzy wspierają naszych klientów na każdym etapie: od wyboru rozwiązań, przez ich konfigurację, po rozwiązywanie ewentualnych problemów z użytkowaniem zakupionego sprzętu. Stawiamy na rozwój i długotrwałą współpracę. Najważniejszą zasadą w naszej firmie jest uczciwość i to od niej wychodzimy, budując wewnętrzne relacje.

Cel firmy

Celem naszej firmy jest stałe poszerzanie oferty produktowej, która spełnia wymagania zarówno rynku przemysłowego jak i multimedialnego. Niezależnie od tego, jakim asortymentem zainteresowani są nasi klienci, czy reprezentują odbiorców końcowych, czy też chcą produkty z naszej oferty odsprzedawać swoim klientom, zawsze indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb.

Wsparcie techniczne

Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na jakość swoich produktów. Dbamy o to aby podzespoły z których wykonany jest końcowy produkt, były wysokiej jakości o dobrych parametrach technicznych. Dodatkowo końcowa weryfikacja jakości zapewnia, aby każdy produkt, który opuszcza naszą firmę, był zgodny z wysokimi standardami jakości.

Wysoka wydajność w kompaktowej formie

Witamy w świecie mini komputerów – miejscu, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kompaktowym designem. Nasza firma specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy minikomputerów, które idealnie wpasują się w każde przestrzeń, od biur po domowe zacisze. Nasze mini PC charakteryzują się nie tylko małymi wymiarami, ale również wysoką wydajnością, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka oszczędności miejsca bez kompromisu na jakości.

Znajdź idealny minikomputer dla siebie

Oferujemy różnorodne modele mini komputerów stacjonarnych, które doskonale sprawdzą się zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i rozrywkowych. Każdy komputer mini PC w naszej ofercie został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i efektywności, zapewniając użytkownikom doskonałą pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz urządzenia do pracy zdalnej, gier, edukacji czy przeglądania internetu, nasze minikomputery spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem mini komputerów. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się nową jakością pracy i rozrywki.